Vi är alltid nyfikna och intresserade av nya eminenta möten. Ring, maila eller kom förbi och säg hej på Stora Nygatan 40 i Malmö - vi bjuder på kaffet!

Team


Oskar Lärn

VD / Projektledare

oskar@eminentreklambyra.se

+46 704 - 95 82 14


Pontus Hedetoft

Projektledare

pontus@eminentreklambyra.se

+46 707 - 64 11 85


Camilla Nilsson

Byråansvarig / Projektledare

camilla@eminentreklambyra.se

+46 793 - 34 20 23


Besarta Jusufi

Projektledare

besarta@eminentreklambyra.se

+46 708 - 19 39 42


Christian Svensson

Produktionsledare

christian@eminentreklambyra.se

+46 703 - 85 10 65


Caroline Ek

Ekonomiansvarig

caroline@eminentreklambyra.se

+46 707 - 15 75 88


Sara Mazetti-Nissen

Art Director

sara@eminentreklambyra.se

+46 705 - 91 47 78


Vedran Besirevic

Art Director

vedran@eminentreklambyra.se

+46 763 - 10 57 01


Emma Håkansson Robérteus

Art Director

emma@eminentreklambyra.se

+46 761 - 06 32 38


Charlotta Ekelöw

Copywriter, Tech Lead

lotta@eminentreklambyra.se

+46 704 - 95 84 10


Anneli Cefa

Originalare, Digital producent

anneli@eminentreklambyra.se

+46 704 - 95 82 24


Felicia Ahrland

Content media marketing

felicia@eminentreklambyra.se

+46 762 - 23 31 66


Johanna Carleson

Content media marketing

johanna@eminentreklambyra.se

+46 735 - 14 79 40


Marie Green

Copywriter

marie@eminentreklambyra.se

+46 762 - 13 14 18

Söker du en byrå som är bra på både kommunikation och relationer? Välkommen att kontakta Eminent, så berättar vi mer om vad du vinner på att välja en husbyrå.

Kontakt

Oskar Lärn

VD, Projektledare
+46 704 - 95 82 14
oskar@eminentreklambyra.se

Pontus Hedetoft

Projektledare
+46 707 - 64 11 85
pontus@eminentreklambyra.se